tel. 22 290 28 88, kom. 606 918 169
Specjalistyczny sklep internetowy z częściami do ciągników i maszyn rolniczych

Czas realizacji zamówienia

Szanowni Państwo,

czas realizacji zamówienia jest uzależniony jest od:


1. Czasu kompletowania zamówienia który wynosi do 2 dni roboczych, z tym że zamówienia złożone i przyjęte do realizacji do godz. 11:00 w dni robocze są realizowane w tym samym dniu. Czas ten należy liczyć w następujący sposób:

- w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od momentu zawarcia umowy do chwili skompletowania i wysłania zamówionych towarów;

- w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem - od momentu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sprzedawcy do chwili skompletowania i wysłania zamówionych towarów.


2. Czasu dostawy który uzależniony jest od sposobu dostawy towaru wybranego przez Klienta:

- paczki kurierskie dostarczane są w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych;

- dostawy odbywają się w dni robocze od poniedziałku do piątku, na prośbę klienta dostawa może być również w sobotę za dodatkową opłatą.


Ważne informacje:

Sprzedawca odpowiada za niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia towaru do momentu, w którym Konsument go otrzyma, chyba że Konsument wybrał inną formę dostawy niż dostawy proponowane przez sklep.

Kupujący w momencie odbioru ma możliwość sprawdzić towar i w razie jakiejkolwiek szkody spisać protokół w obecności dostawcy. Spisanie protokołu nie stanowi warunku do złożenia reklamacji bądź skorzystania z uprawnienia do odstąpienia od umowy.

Jeżeli strony nie umówiły się inaczej, umowa powinna zostać wykonana przez Sprzedawcę w terminie 7 dni po złożeniu przez Klienta zamówienia. W razie przekroczenia terminu wskazanego w zdaniu poprzednim konsument ma prawo do wyznaczenia sprzedawcy dodatkowego czasu. Jeżeli towar nadal nie zostanie wydany kupujący może odstąpić od umowy.